Hurda Alımı

Kocaeli Hurdacı

Kocaeli Hurdacı

Kocaeli hurdacı faaliyetlerimiz, gelecek nesillere daha temiz bir dünya bırakmak için hız kesmeden devam ediyor. İlke Hurda olarak temel amacımız, sağlıklı ve yaşanabilir çevre yaratmaktır. Hurdacılık sektörü, kullanılmayan atıl malzemelerin geri dönüşümünü sağladığı için oldukça önemlidir. Biz de gelecek nesillere daha güzel bir dünya bırakmak için kaliteli hizmet anlayışıyla hareket ediyoruz.

Kocaeli hurdacı hizmetimizden yararlanan tüm müşterilerimiz için adil ve rekabetçi fiyat politikaları izliyoruz. Alım-satım sürecinde izlediğimiz adımlar şu şekildedir:

 • İstediğinize bağlı olarak ekibimiz adresinizi ziyaret eder.
 • Dilerseniz, bu süreçten önce fiyat bilgisi almak için elinizdeki malzemelerin ağırlığı ve türüyle alakalı bilgi verebilirsiniz.
 • Sonraki adımda hassas kantarlar ile hurdaların kaç kilo olduğu tartılır.

Yukarıdaki işlemlerden sonra hurda fiyatları belirlenir. Bununla birlikte hurdaların fiyatlarını belirleyen ekstra faktörler de vardır.

Fiyatlar belirlenirken göz önüne alınan bir diğer faktör, güncel borsa hareketleridir. Hurdaların fiyatları; döviz kuru, stok seviyesi ve arz-talep gibi nedenlerden dolayı değişiklik gösterebilir. Bu nedenle güncel ücretlerin hurda alım-satım işlemleri esnasında göz önüne alınması gerekir. İlke Hurda olarak Kocaeli hurdacı hizmeti veren arkadaşlarımız, her gün güncel fiyat skalasını takip eder. Böylece herhangi bir sorun yaşamadan hurda alım- satım işlemleri yapılır.

Kocaeli Hurda Alımı

Kocaeli hurda alımı için tercih edebileceğiniz birçok firma vardır. Ancak kaliteli bir hizmet için seçtiğiniz firmaya özen göstermelisiniz. Fiyatları belirlerken yapılan işlemleri öğrenmelisiniz. Aynı zamanda hurdaların gerçekten geri dönüşüm firmasına götürüdüğünden emin olmalısınız.

İlke Hurda olarak amacımız, doğru hurda alım-satım fiyatlarıyla hizmet vermektir. Ayrıca sadece atıl malzemeleri değil, yapımında metal, plastik gibi ürünlerin kullanıldığı eşyaları da satabilirsiniz. 0534 844 4677 numaralı telefondan bizi aradığınızda, hizmetten yararlanmanız mümkündür. Hurda alım-satım işlemlerini yaparken sadece plastik veya kağıt malzemeleri de satabilirsiniz. İlke Hurda olarak aldığımız hurda malzemelerin türlerinden bazılarını aşağıdaki listede görebilirsiniz:

 • Demir
 • Bakır
 • Plastik
 • Alüminyum
 • Kablo
 • Kurşun
 • Nikel
 • Kağıt

Yukarıdaki hurdaları satmanız halinde, öncelikle firmamızda ayrıştırma işlemi yapılır. Ardından depolama alanlarında türüne göre biriktirilir. Depoda bekleyen hurdalar, geri dönüşüm ihtiyacına göre firmaya gönderilir. Geri dönüşüm sektöründe değerlendirilen ürün, farklı sektörlerde kullanılmak üzere gönderilir.

Hurdaların geri dönüştürülmesiyle birlikte çevremiz, daha temiz kalır. Çünkü hurda malzemelerin doğaya atılması, çevre kirliliğine yol açar. Geri dönüştürüldüğü takdirde atıl ürünlerin yarattığı çevre tahribatının önüne geçilir. Ayrıca, hurdaların geri dönüşümüyle yeni malzemeler üretilir ve ham madde ihtiyacı azalır. Dolayısıyla ülke ekonomisinin gelişmesine katkı sağlar. Bu süreçte Kocaeli hurdacı hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

İlke Hurda olarak temel prensiplerimiz, yaşanabilir bir dünya için atıl malzemeleri geri dönnüşüme kazandırmaktır. Böylece çevre kirliliği büyük ölçüde azalırken ülke ekonomisine katkı sağlanır. Siz de hem çevreye hem de ülke ekonomisine katkıda bulunmak istiyorsanız, Kocaeli hurdacı hizmetlerimiz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Kocaeli Hurdacı Hangi Hurdaları Alır?

Firmamız, geri dönüşüme uygun olan her türlü atıl malzemeyi almaktadır. Elinizde bulunan bu malzemeleri satmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kocaeli Hurdacı ile Nasıl İletişime Geçebilirim?

İletişim numaramız 0534 844 46 77’dir. Dilerseniz, WhatsApp hattımızdan da bize her zaman ulaşabilirsiniz.

Kocaeli Hurdacı Ne Zaman Gelir?

Size en yakın ekibimiz, iletişim kurduktan sonra kısa bir zaman içerisinde verdiğiniz adrese gelir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir