Hurda Alımı

İzmit Hurdacı

İzmit Hurdacı

İzmit hurdacı hizmetimiz bünyesinde, hurdaların geri dönüşüme kazandırılması açısından özveriyle çalışan ekibimiz, bölgedeki tüm hurdaların alımını güvenle gerçekleştirir. Geniş ve deneyimli bir ekibe sahip olan firmamızdan, elinizdeki hurdaları satmak için destek alabilirsiniz. Farklı çeşitlerdeki hurdaları adresinizden alarak geri dönüşüme kazandıran hizmetimiz, bu doğrultuda çevre dostu bir performans gösterir.

İzmit hurdacı hizmetimizden evinizde ya da iş yerinizde bulunan hurdalar için yararlanabilirsiniz. Bu kapsamda birçok farklı hurda çeşidini toplar, hurdanın değerine ve mevcut hurda piyasasına göre malzemelerinize fiyat biçeriz. Hassas tartılarla kilogram cinsine göre hurda fiyatlarını hesaplayarak en güncel fiyatlar üzerinden sizlere teklif sunmaktayız.

İlke Hurda olarak hurda malzemeleri anlaşmalı olduğumuz geri dönüşüm fabrikalarına ileterek yeniden kullanılabilir hale gelmelerini sağlıyoruz. Bu bağlamda topladığımız bazı hurda çeşitleri şu şekildedir:

 • Bakır
 • Alüminyum
 • Plastik
 • Demir
 • Sarı
 • Çinko
 • Nikel
 • Kurşun
 • Kablo

Çeşitli inşaatlardan çıkan ve kullanılmaz durumda olan yukarıdaki malzemeleri topluyor ve doğa dostu bir yaklaşımla geri dönüşüm işlemini gerçekleştiriyoruz. İzmit hurdacı hizmetimiz en hızlı şekilde hurdalarınızı dilediğiniz adresten almaktadır. Yukarıda verilenlere ek olarak eski cep telefonları, beyaz eşyalar ve birçok elektronik eşya da hurda kapsamına girmektedir. Her türlü hurdayı güvenilir bir şekilden evinize kadar gelip alan firmamıza, elinizdeki bu tür cihazların hurdaları için de ulaşabilirsiniz.

İzmit Hurdacı Telefon Numaraları

İzmit hurdacı telefon numaraları üzerinden bizlere ulaşarak adresinizden hurda alımı yapılması için randevu oluşturabilirsiniz. 7/24 müşteri hizmetlerimizle irtibata geçerek hizmetlerimizden faydalanabilir ve doğaya katkı sağlayabilirsiniz. 0534 844 4677 telefon numarası aracılığıyla İzmit hurdacı şubemize ulaşmanız mümkündür. Hurda alım ve geri dönüşüme kazandırılma süreci ise genel olarak şu şekilde ilerlemektedir:

 • Hurdalarınızın miktarı ve türü belirlenir.
 • Hurdaları alacağımız adres kaydedilir.
 • Uygun olduğunuz saat ve tarih doğrultusunda randevu oluşturulur.
 • Randevu saatinde adresinize gelen profesyonel ekibimiz, eşyalarınızı satın alır.
 • Son olarak hurdalar geri dönüşüm fabrikalarına gönderilir ve yeniden değerlendirilir.

Belirtmiş olduğunuz adrese geldikten sonra tüm hurdaları dikkatle inceler ve tartarız. Daha sonra materyallerin değerine ve miktarına göre bir fiyat belirler ve teklif ederiz. Her bir hurda için farklı fiyat aralıkları bulunduğundan hurdaların dikkatle incelenmesi gerekir. Bu hususta profesyonel ekibimiz materyalleri incelerken; demir, bakır, kablo, sarı olma durumuna göre fiyat belirleyecektir.

Sık Sorulan Sorular

Hurdacılık Hizmeti Nasıl Çalışır?

Hurdacılık hizmetimizde hurdalar özenli bir şekilde toplandıktan sonra geri dönüşüm noktalarına ulaştırılır. Daha sonra ürünler geri dönüşüm sürecine dahil edilerek tekrar üretim endüstrisine kazandırılır.

Hurdacılık Hizmeti için Nasıl Bir Fiyatlandırma Yapılır?

Hurdacılık hizmetlerinde fiyatlandırma; hurdanın cinsine, değerine ve miktarına göre yapılmaktadır.

Hurdacılık Hizmetinden Nasıl Faydalanabilirim?

Firmamızla iletişime geçerek güncel hurda fiyatları ve hurda alım süreci gibi konular hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir