Hurda Alımı

Sakarya Hurdacı

Sakarya Hurdacı

Sakarya hurdacı hizmetimiz kapsamında, elinizde bulunan atıl ürünler, geri dönüştürülmek üzere satın alınır. Plastik, kağıt, alüminyum, demir, bakır gibi birçok materyali satmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. İlke Hurda olarak alım-satım süreçlerinin profesyonel bir şekilde gerçekleşmesine önem vermekteyiz. Faaliyetlerimiz, şu şekilde ilerler:

  • Öncelikle iletişim kanallarımız üzerinden ulaşan müşterilerden, elindeki materyaller hakkında bilgi alınır.
  • Randevu tarihi belirlendikten sonra çalışma arkadaşlarımız, müşterinin adresine giderek eşyalarını satın alır.
  • Ödeme sürecinde; materyallerin türü, ağırlığı ve ayrıştırılıp ayrıştırılmaması gibi faktörler dikkate alınır.
  • Fiyat belirleme süreci adresinizde gerçekleşir ve ödemeler nakit olarak yapılır. Dilerseniz banka havalesi ile ödeme yapılmasını da talep edebilirsiniz.

Sakarya hurda hizmeti kapsamında önceliğimiz, müşteri memnuniyetidir. Bu nedenle rekabetçi fiyat politikaları izliyor ve müşterilerimize güncel fiyatlar doğrultusunda ödeme yapıyoruz. Fiyat politikamızın belirlenmesinde; döviz kuru, stok seviyesi, gereksinimler ve yerel nedenler de etkilidir. Elinizdeki atıl malzemelerin fiyat bilgisini almak için bizimle her zaman iletişime geçebilirsiniz.

Sakarya Hurdacılar Sitesi

Sakarya hurdacılar sitesi içerisinde faaliyet gösteren firmamız, çeşitli materyalleri geri dönüşüme kazandırmaktadır. Satın aldığımız hurda türlerinin bazıları şunlardır:

  • Demir
  • Bakır
  • Plastik
  • Alüminyum
  • Kağıt

Elektronik aletler, cep telefonu ve tablet gibi teknolojik cihazlar da firmamız tarafından satın alınmaktadır. Sakarya hurdacı iletişim numaramız üzerinden bize ulaşarak hangi materyalleri geri dönüşüme kazandırabileceğiniz hakkında bilgi alabilirsiniz.

Sakarya Hurdacı Hizmetleri

Sakarya hurdacı hizmetleri, atıl malzemelerin yeniden değerlendirilmesi için oldukça önemlidir. İnşaat, otomotiv, teknoloji gibi sektörlerde, ham madde ihtiyacının çok fazla olması, geri dönüşüme verilen önemi de artırmıştır. Bu bağlamda katkı sağlayan işletmemiz, sizden aldığı atıl malzemeleri farklı sektörlere kazandırır ve yeniden kullanılmasına imkan verir.

Geri dönüşüm, ülke ekonomisine katkı sağladığı gibi sizler için de ek gelir alternatifidir. Özellikle bakır, demir, alüminyum gibi materyaller, oldukça yüksek fiyatlarla satın alınmaktadır. Sakarya adresimizde, materyallerin güncel fiyatlarıyla ilgili bilgileri bulabilirsiniz. Parça parça satış yapabileceğiniz gibi elinizdeki atıl malzemelerin tamamını satma şansınız da vardır. Firmamıza, iletişim numarası ve whatsapp kanalı üzerinden, her zaman ulaşabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Sakarya Hurdacı ile Nasıl İletişim Kurabilirim?

0534 844 4677 numarasından bizimle iletişim kurmanız mümkündür. Aynı zamanda WhatsApp hattımızdan mesaj atabilirsiniz. Bu esnada fotoğraf atarak daha net fiyatlar almanız mümkündür.

Sakarya Hurdacı Hangi Hurdaları Alıyor?

İlke Hurda olarak bütün hurda çeşitlerini alıyoruz. Bunlar arasında; plastik, kağıt, demir, bakır, alüminyum, sarı hurda, kablo hurda gibi materyaller vardır.

Sakarya Hurdacı Bakır Hurda Kilosu Ne Kadar?

Bakır hurdalar için net bir fiyat vermek mümkün değildir. Çünkü bütün hurdaların fiyatları, çeşitli nedenlerden dolayı güncellenir. Ayrıca hurdanın kilosu ve geri dönüşüme uygunluğu, fiyatı etkileyen faktörler arasındadır. İlke Hurda olarak her aşamayı profesyonel şekilde gerçekleştiriyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir