Hurdacı

Hurdacı
Hurdacı şirketi olarak, her türlü atıklarınızı taşıyarak çevreye duyarlı bir şekilde geri dönüşümünü sağlamaktayız. Geniş araç filomuzun yanı sıra farklı kapasitelerde konteynerler de sunmaktayız. Daha büyük projeler için size ayrıca ek konteynerler de sağlıyoruz. Depolama ve aktarma noktamızın çevre dostu ekipmanları ile bertaraf ihtiyaçlarınız için hazırız. Uzun vadeli siparişlere ek olarak, kısa vadeli ihtiyaçlarınız için de bizden hizmet alabilirsiniz. Örneğin inşaat işleri ve yıkım işleri için.

En Yakın Hurdacı

Eskiden yeniye kaynak döngüsünü en yakın hurdacı firması olarak biz devam ettiriyoruz. Teslim edilen geri dönüştürülebilir ürünler tarafımızca profesyonelce işlenir. Kalıntılar ayrıştırılır ve geri dönüşüme gönderilir.
En Yakın Hurdacı
Hurda ve demir dışı metallerin hammadde döngüsüne tam olarak geri döndürülmesi için yetkili ortağınızız. Neredeyse tüm hurdaları kabul ediyoruz. Kısaca alımını yaptığımız hurdalar aşağıdaki gibidir;
  • Demir,
  • Bakır,
  • Sarı,
  • Kablo,
  • Alüminyum
  • Çinko,
  • Kurşun.
 
Çok daha fazlası için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul Hurdacı

İstanbul hurda firması uzun yıllardır yürüttüğü hizmetin simgesi olmuştur. Burada çevre düzenlemelerine ve iş güvenliği önlemlerine harfiyen uyulmaktadır. Merkezi İstanbul’da bulunan başarılı şirketimiz, birçok farklı yerde de aktif olarak faaliyet yürütmektedir. Firmamız her müşteriye ve her ihtiyaca uyum sağlar. Modern araç filosu ve geniş depolama kapasitesi ile size hizmet vermekten mutluluk duyarız.

Hurdacı Hakkında Neler Merak Edilir?

Hurda Hizmeti Yapanlar Kaç Para Kazanır?

Küçükten büyüğe doğru oldukça değişkenlik göstermektedir.

Hurda İşi Yapmak Eğitim Gerektirir mi?

İşinde uzman olmak için eğitime değil çalışmaya ihtiyaç vardır.

En Pahalı Hurda Hangisidir?

Piyasada en çok bulunan bakır, hurda fiyatları olarak en değerli olanıdır.
Hurdacı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön
Call Now Button