Hurda Alımı

Tuzla Hurdacı

Tuzla Hurdacı

Tuzla hurdacı hizmetlerimiz, müşteri memnuniyeti odaklı ilerlediği için her geçen gün faaliyet alanını genişletmektedir. Geri dönüşüm sektörünün öncü firmalarından olan İlke Hurda adresimiz, kullanmadığınız tüm eşyaları satın alır. Kağıt, metal, elektronik aletler ve plastik gibi atıl malzemelerin tamamını, firmamıza satmanız mümkündür. Aynı zamanda satmak istediğiniz materyallerin güncel fiyat bilgisini öğrenmek için de bizimle her zaman iletişime geçebilirsiniz.

Tuzla Hurda Alanlar

Tuzla hurda alanlar arasında yer alan firmamızın faaliyet alanı son derece geniştir. Geri dönüşüm sektörüne katkıda bulunmak isterseniz, İlke Hurda şubelerimize ulaşabilirsiniz. Tuzla hurdacı hizmetimiz kapsamında, birçok materyalin yeniden değerlendirilmesine katkı sağlıyoruz. Satabileceğiniz malzemelerden bazıları şunlardır:

 • Bakır
 • Sarı
 • Demir
 • Alüminyum
 • Krom
 • Çinko
 • Kurşun
 • Nikel ve krom

Bakır ve demir, almış olduğumuz materyaller arasında fiyatı en yüksek hurdalardır. Plastik ve kağıt hurdaların maddi değeri yüksek olmasa da geri dönüşüme kazandırılması, çevreye katkı sağlamak adına oldukça önemlidir. Bu bilinçle vermiş olduğumuz Tuzla hurdacı hizmetlerimiz, müşteri memnuniyeti odaklı fiyatlandırmalar yapmaktadır.

Elinizdeki atıl malzemeleri değerlendirmemiz için bizimle iletişim numaramız ve Whatsapp hattımız üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Materyallerin ağırlığı, türü gibi detayları tarafımıza iletmeniz halinde, ödeyeceğimiz ücreti net olarak belirtmemiz mümkündür. Tuzla hurdacı ekibimiz adresinize gelerek malzemeleri değerlendirir, ödemeleri anında nakit olarak yapar.

Tuzla Hurdacı Fiyatları

Tuzla hurdacı fiyatları için titiz bir çalışma yapılması gerekir. Bu nedenle profesyonel destek alınması çok önemlidir. Aynı zamanda belirlenen ücretler de farklı durumlardan etkilenir. Atıl maddelerin fiyatlarını değiştiren faktörler arasında;

 • Güncel metal borsası verileri,
 • Piyasa şartları,
 • Arz ve talep oranı,
 • Malzeme türü,
 • Materyalin kalitesi ve miktarı gibi etmenler bulunmaktadır.

Tuzla hurdacı olarak atıl malzemeleriniz için ederinde ödeme yapıyoruz. Aynı zamanda bilgili ve tecrübeli ekibimizin desteğiyle atık sektöründe hızla ilerlemeyi sürdürüyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

Hurda Fiyatlarını Etkileyen Faktörler Nelerdir?

Hurda fiyatlarını etkileyen birçok faktör bulunmaktadır. Bunlar arasında malzemenin türü ve kalitesi, arz talep dengesi, piyasa koşulları, ekonomik faktörler, dünya maden fiyatları ve alım-satım süreçlerindeki maliyetler sayılabilir. Materyallerin değeri, özellikle metalin türü ve piyasada talep gören diğer faktörlere bağlı olarak değişiklik gösterir.

Kablo Hurdası Nedir?

Kablo hurdası, kullanılmış veya işlevini kaybetmiş kabloların geri dönüşüm amacıyla toplanması ve değerlendirilmesidir. Elektrik, telekomünikasyon, inşaat ve benzeri sektörlerde kullanılan kablolar zamanla eskir, zarar görür veya işlevini yitirir. Kablo hurdaları genellikle metal içerdikleri için geri dönüştürülerek yeniden kullanılabilir ham maddeler haline getirilir.

Hurda İçin Ödemeler Nasıl Yapılır?

Satmak istediğiniz atık materyaller için dilediğiniz ödeme yöntemini kullanabilirsiniz. Uzman ekiplerimizin adresinizde yapacağı analiz sonucunda almanız gereken ücret belirlenir. Tam olarak değerinde verdiğimiz fiyatlar için elden nakit olarak paranızı alabilirsiniz. Aynı zamanda banka havalesi gibi farklı seçenekleri de kullanabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir