Hurda Alımı

Çorlu Hurdacı

Çorlu Hurdacı

Çorlu hurdacı hizmetleri için güvenilir bir firma arıyorsanız, İlke Hurda firmamızdan destek alabilirsiniz. Geniş bir ekiple birlikte elinizdeki atık materyalleri, lokasyon farketmeksizin en kısa sürede sizden satın almaktayız. Bu kapsamda yüksek hizmet standartlarımızı sürdürdüğümüz bölgelerden biri de Çorlu ilçesidir. Çorlu hurdacı hizmetlerimizden aşağıdaki malzemeleri satmak için yararlanabilirsiniz:

  • Demir: İnşaat demiri, çelik levha, kablo, vida, raf ve daha pek çok demir içeren malzeme alıyoruz.
  • Bakır: Eski tesisat boruları, elektrik kabloları, klima ve ısıtma üniteleri gibi bakır içeren eşyalarınızı değerlendiriyoruz.
  • Alüminyum: Alüminyum içecek kutuları, boru ve diğer alüminyum atıklarınız için bizi arayabilirsiniz.
  • Elektronik Atıklar: Eski cep telefonları, bilgisayarlar, yazıcılar ve diğer elektronik eşyalarınızı geri dönüştürmek için hizmetinizdeyiz.
  • İnşaat ve Yıkım Kalıntıları: Çelikle birlikte demir gibi inşaat ve yıkım atıklarınızı kabul ediyoruz.

Türü fark etmeksizin atıl malzemelerinizi değerlendirmek için sizlere kapsamlı bir hizmet sunmaktayız. Çorlu hurdacı uygulamalarımız için hemen bizi arayabilirsiniz.

Çorlu Hurdacı Telefon Numarası

Çorlu hurdacı telefon numarası ile hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. 0534 844 4677 numaralı telefondan bizi arayabilir veya WhatsApp hattımıza ulaşabilirsiniz. Bizimle iletişime geçmenizin ardından ise süreç şu şekilde işler:

  • İlk olarak atık metallerinizin türünü ve miktarını belirlemek için sizinle bir ön görüşme yaparız. Bu bilgi, size bir tahmini fiyat teklifi sunmamızı sağlar.
  • Anlaşma sağlandığı takdirde yerinde inceleme yapmak ve kesin değerlendirmeyi tamamlamak için ekibimiz, talep ettiğiniz adrese gelir. Bu inceleme sonucunda daha doğru bir şekilde hurdaları tartar ve size en adil fiyat teklifini iletiriz.
  • İşlevini kaybetmiş materyalleri adresinizden alıyor ve uygun bir biçimde taşıyoruz. Bu hizmet, sizin için ekstra bir iş yükü oluşturmadan atık metallerden kurtulmanıza imkân verir.
  • Değerlendirme süreci sonrasında belirlenen tutarı, nakit olarak veya tercihinize göre banka transferi yoluyla hesabınıza gönderiyoruz.
  • Topladığımız atıl malzemeleri, uygun geri dönüşüm prosedürleriyle çevreye herhangi bir zarar vermeden işleriz. Böylece atıklarınız, yeniden kullanılabilir ham maddeye dönüşür ve doğal kaynakların korunmasına ciddi oranda katkıda bulunur.

Çorlu hurdacı hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak veya hurda malzemelerinizi değerlendirmek için bizimle iletişime hemen geçebilirsiniz. Böylece müşteri memnuniyetini ön planda tutan ve bu doğrultuda hareket eden firmamızla tanışarak ihtiyaçlarınızı karşılamış olursunuz.

Sıkça Sorulan Sorular

Hurda Malzemelerimi Nasıl Satabilirim?

Hurda malzemelerinizi satmak için 0534 844 4677 numaralı telefonumuzdan veya WhatsApp hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Hurdalarımı Almak için Ne Zaman Geleceksiniz?

Bizimle iletişime geçtikten ve hurda malzemelerinizi değerlendirdikten sonra, en uygun zamanı belirlemek için sizinle koordinasyon sağlarız.

Hurdalarım için Ne Kadar Ödeme Alırım?

Hurdalarınızın değeri, materyalin türüne, kalitesine, miktarına ve güncel piyasa değerlerine bağlıdır. Titiz bir şekilde durumu inceledikten sonra, size en adil fiyat teklifini sunacağımızı bilmelisiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir