Hurda Alımı

Beykoz Hurdacı

Beykoz Hurdacı

Beykoz hurdacı hizmetleri, uzun zamandır sahip olduğu tecrübesi ve uzman ekipleriyle yürütülmektedir. Bu bağlamda İstanbul’daki büyük hurda potansiyelinden faydalanarak atıkların geri dönüştürülmesini sağlıyoruz.

İlke Hurda ailesi olarak bu uygulamalarımız kapsamında aşağıdaki hurdaların alımını yapmaktayız:

  • Demir
  • Alüminyum
  • Bakır
  • Çelik
  • Pirinç
  • Kurşun

Âtıl malzemelerin geri dönüşüm sürecine dahil edilmesi; doğal kaynakların korunması, sanayinin gelişmesi ve yenilenebilir kaynaklar açısından önemlidir. Ülke ekonomisi için de faydalı olan bu işlem, enerji tasarrufunu arttırır ve atık miktarını azaltır. Aynı zamanda Beykoz hurdacı işlemlerimiz, geri dönüşüm sayesinde sürdürülebilir üretime de destek olur. Sahip olduğumuz tesislerde hurdaların ayrıştırılması ve işlenmesi için gerekli her aşama özenle planlanmaktadır.

Kavacık Hurdacı

Kavacık hurdacı hizmetleriyle elinizde bulunan atık malzemeleri en iyi şekilde değerlendirebilir, endüstriyel işletmeler için ham madde haline getirilmesini sağlayabilirsiniz. Beykoz hurdacı ihtiyaçlarınız için doğru firmayı bulmak istiyorsanız, aşağıdaki faktörleri göz önünde bulundurmalısınız:

  • Hurdacılık faaliyetleri için seçim yaparken firmanın lisans ve ruhsat durumunu kontrol etmek önemlidir. Bizler, kanuna uymayan bir iş yapmamak ve kaçakçılık gibi durumlarla karşılaşmamak için belirlenen tüm koşullara uygun bir şekilde hareket ediyoruz.
  • Geri dönüşüm firması tercihi yaparken satacağınız malzemelerin değeri, işletmenin fiyat politikası ve verilerin güncelliği de önemli olan hususlardandır. İlke Hurda firması olarak size en güncel ve doğru ücretleri vermek için hizmetinizdeyiz. Âtıl malzeme değerlerini, güncel döviz kuru ve piyasa şartlarını dikkate ederek belirlemekteyiz.
  • Firmanın web sitesinin güncelliği, müşteri hizmetleri birimi ve doğru bir biçimde hizmet verilmesi çok önemlidir. Firmamız, daima güncel ve doğru fiyat veren bir web sitesine sahip olmak, 7/24 ulaşabileceğiniz müşteri hizmetleri desteği sağlamak için özveriyle çalışmaktadır.
  • Tercih ettiğiniz işletmenin hurdalarınızın alımını nasıl yapacağına da dikkat etmelisiniz. Bu noktada ekibimiz, tüm materyallerin alımı için nakliye hizmeti de sunmaktadır.

İstanbul Anadolu Yakası’nda özellikle Beykoz ve Kavacık muhitlerinde hurda satmak veya almak istiyorsanız, İlke Hurda uzman ekibi olarak hizmetinizdeyiz. Beykoz hurdacı uygulamalarımızdan yararlanmak, fiyat almak ve alım satım süreçleriyle ilgili soru sormak için 0534 844 4677 no’lu telefondan bize ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda WhatsApp üzerinden fotoğraf göndererek cevap almanız da mümkündür.

Beykoz Hurdacı Hakkında

Hurdacılık Faaliyetlerinizin Çevreye Zararı Var mı?

Faaliyetlerimiz hiçbir aşamada çevreye zararlı değildir. Aksine geri dönüşümü teşvik eder ve doğa kirliliğini önlemeye yardımcı olur.

Hurda Malzemelerimin Teslimatını Nasıl Yapabilirim?

Hurda malzemelerinizin teslimatı için nakliye desteğimiz mevcuttur. İmkânınız dahilinde hurdalarınızı isterseniz kendiniz teslim edebilir veya 0534 844 4677 no’lu çağrı merkezimizden randevu alarak nakliyat destek ekibimizi çağırabilirsiniz.

Hurdaları Hangi Fiyattan Alıyorsunuz?

Fiyat politikamız ve güncel hurda alım ücretlerimize internet sitemizden her zaman ulaşabilirsiniz. Satış yaparken zarara uğramamak için İlke Hurda firmamızı takip etmenizde fayda var. Ekiplerimiz, kriterlerin tamamına uyarak titiz bir şekilde hesaplama yapar ve en iyi fiyat teklifini sizlere sunar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir