Hurda Alımı

Silivri Hurdacı 

Silivri Hurdacı

Silivri hurdacı; metal, demir, bakır, alüminyum, pirinç, kablo, plastik, kağıt, cam ve daha birçok atıl malzemeyi toplama ve geri dönüşüm sürecine dahil etme hizmeti verir.  Kurumsal ve profesyonel hizmet anlayışı sayesinde hem çevreyi korumaya yardımcı oluyor hem doğal kaynakları daha verimli kullanmaya imkan tanıyoruz. Ayrıca sizlerden satın aldığımız ürünlere, rekabetçi fiyat garantisi sunarak ek gelir elde etmenizi sağlıyoruz.

Firmamızın hizmetleri, Silivri ve çevresindeki tüm evler, işletmeler, fabrikalar, inşaat alanları ve diğer kuruluşlar için geçerlidir. Atık malzemelerinizi toplamak, ağırlıklarını ölçmek ve size en iyi fiyatı sunmak için uzman ekiplerimizle güvenilir bir şekilde çalışıyoruz. Sizler de İlke Hurda’yı tercih ederek profesyonel hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Silivri hurdacı telefon numarasından her daim bize ulaşabilirsiniz.

Silivri Hurdacı Telefon Numarası

Silivri hurdacı telefon numarası, sorularınızı yanıtlamak, fiyat teklifi vermek veya randevu almak için her zaman açıktır. Profesyonel faaliyet yürüten ekip arkadaşlarımız sayesinde, kesintisiz ve sorunsuz hizmet alabilirsiniz. Silivri hurdacı hizmetimizde, müşteri memnuniyeti her zaman önceliklidir. En iyi hizmeti sunabilmek adına, mümkün olan en kısa sürede sorularınıza cevap veriyor ve taleplerinizi yanıtlıyoruz.

0534 844 46 77 numaramızı arayarak Silivri bölgesindeki hurdalarınızı değerlendirmek için uzman ekibimizi adresinize çağırabilirsiniz. Adresinize geldiğimizde hurdaları yerinde değerlendirmek, en uygun çözümü bulmak ve hızlı bir şekilde hizmet sunmak için çalıştığımızdan emin olabilirsiniz. Silivri hurdacı, istek ve ihtiyaçlarınız için her zaman ulaşılabilir hizmet sunar.

Selimpaşa Hurdacı

Selimpaşa hurdacı hizmeti veren firmamıza, atıl malzemelerinizi geri dönüşüm için teslim edebilirsiniz. Uzman ekibimiz tarafından aldığımız hurdalar, titizlikle ayrıştırılır ve sınıflandırılır. Bu aşamada, atıkların geri dönüşüme uygunluğu değerlendirilir ve ilgili geri dönüşüm tesislerimize yönlendirilir. Geri dönüşüm sürecinde, atıkların işlenerek yeni ürünlere dönüştürülmesi sağlanır. Böylece doğal kaynakların tüketimi azaltılarak çevrenin korunması desteklenir. Buna ek olarak eski ve atıl eşyalarınızı satarak sizler de ek gelir kazanırsınız.

Firmamız tarafından satın alınan hurda çeşitleri şu şekilde sıralanabilir:

 • Bakır
 • Demir
 • Çelik
 • Kurşun
 • Nikel
 • Krom
 • Kurşun
 • Sarı hurda
 • Elektrik ve elektronik eşyalar
 • Kablo hurdaları

Her materyalin farklı bir fiyat aralığı vardır. Demir, bakır, çinko ve benzeri metaller, kilo ya da ton başına ücretlendirilir. Birim fiyatlar, her metal için farklılık arz eder. Bunun yanı sıra hurda fiyatlarımızı belirleyen farklı etkenler vardır. Fiyatlara etki eden faktörler şu şekilde sıralanabilir:

 • Hurdaların nitelikleri
 • Kalitesi
 • Miktarı
 • Saflığı
 • Dünyada gerçekleşen küresel olaylar

Ek olarak ekonomik durumlar, salgın ve afet gibi doğal afetler de fiyatlandırma politikalarını etkilemektedir. Tüm bunlara rağmen Silivri hurdacı hizmetimiz müşterilerine en iyi fiyat garantisini vermeye devam eder.

Sıkça Sorulan Sorular

Hurda Malzemelerimi Nasıl Teslim Edebilirim?

Hurda malzemelerinizi teslim etmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Uzman ekibimiz, size uygun bir zaman belirleyerek hurda malzemelerinizi iş yerinizden veya evinizden satın almak için gelir.

Hangi Tür Hurda Malzemeleri Kabul Ediyorsunuz?

Hurda hizmetlerimiz kapsamında demir, çelik, alüminyum, bakır, kurşun, plastik, kağıt, cam ve elektronik atıklar gibi birçok farklı hurda malzeme türünü kabul ediyoruz. Bu malzemeleri, geri dönüşüm sürecine dahil etmek ve kaynakları korumak amacıyla uzman ekiplerimiz, titizlikle ayrıştırıp türüne göre sınıflandırır.

Hurda Malzemelerim Karşılığında Ödeme Nasıl Olur?

Hurdacı hizmetimiz kapsamında hurda malzemelerinize karşılık nakit ya da havale şeklinde ödeme yapıyoruz. Hurdanın türü, miktarı ve piyasa değeri gibi faktörlere bağlı olarak fiyatlandırma yapılır. Uzman ekibimiz, bu malzemeleri değerlendirir ve size en adil ve rekabetçi bir teklif sunar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir