Hurda Alımı

Kadıköy Hurdacı

Kadıköy Hurdacı

Kadıköy hurdacı hizmetlerimizden yararlanarak ev ve iş yerlerinizdeki atıl malzemeleri, geri dönüşüme kazandırabilirsiniz. Firmamız;

 • Demir,
 • Bakır,
 • Krom,
 • Alüminyum,
 • Kağıt,
 • Plastik gibi birçok hurdayı satın almaktadır.

Hurda malzemelerini şubemize teslim edebileceğiniz gibi, bizimle iletişime geçerek adresten alım randevusu da oluşturabilirsiniz. Hizmetlerimizden yararlanarak elinizdeki hurdaları avantajlı fiyatlardan satabilir, aynı zamanda çevrenin korunmasına da destek verebilirsiniz. Kadıköy hurdacı şubemiz, ek gelir sağlayabileceğiniz düzeyde ödemeler yapmaktadır.

Kadıköy hurdacı hizmetlerimiz kapsamında; bakır, demir, alüminyum gibi materyallerin alımını gerçekleştirerek ülkemizin kaynaklarının korunmasını sağlamaktayız. Atıl materyallerin alımını sağlayarak yeniden endüstriyel üretime kazandırılmalarını kolaylaştırıyoruz.

Hurdacılık faaliyetleri kapsamında İlke Hurda olarak yıllar öncesinde sektöre girmenin avantajı ile değerlendirme sürecini çok hızlı yapmaktayız. Materyallerin değerlendirilmesi yapılırken fiyat analizi en çok zaman alan süreçlerin başında gelmektedir. Burada hurdanızın yıpranmışlık payı, diğer malzemelerle karışım oranı; doğru fiyat belirleme ve zaman kazanma anlamında önem arz etmektedir. Kadıköy hurdacı hizmetlerimizde bu süreç oldukça kısa süre içerisinde tamamlanır.

Bostancı Hurdacı

Bostancı hurdacı ile birlikte, Kadıköy’ün tüm bölgelerinde satış yapmanız mümkündür. Konumunuz ne olursa olsun, Kadıköy hurdacı hizmetlerinden yararlanma şansınız vardır. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan firmamıza, her zaman ulaşabilirsiniz.

Alanında tecrübeli ekiplerimizin deneyimleri sayesinde analiz süreçleri ustalıkla yönetilir. Atıl malzemelerin durumu değerlendirilerek detaylı bir hesaplama yapılır. Böylelikle Kadıköy hurdacı faaliyetlerimizde, müşteri memnuniyeti son derece yüksektir. Kadıköy-Bostancı’da satın aldığımız materyaller ise şunlardır:

 • Bakır
 • Alüminyum
 • Elektronik hurda
 • Hurda sarı
 • Musluk hurda

Fiyat belirleme aşamasında, Londra Metal Borsa verileri anlık takip edilmekte ve sektör dinamikleri hassasiyetle analiz edilmektedir. Bununla birlikte fiyatların değişmesine neden olan çeşitli faktörler de vardır. Firmamız, ödeme süreci hakkında detaylı bilgilendirmeler yaptığı için kafanızda soru işareti kalmadan Kadıköy hurdacı hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. 0-534-844 46 77 numaralı iletişim hattımıza ve Whatsapp kanalımıza ulaşmanız mümkündür.

Kadıköy Hurdacı Hakkında

Hurdacılar Ne Alırlar?

Genellikle bakır, demir, sarı hurda, çelik, alüminyum, kurşun, kâğıt ve plastik olan atıl malzemeleri satın almaktayız.

Hangi Hurda En Yüksek Fiyata Alınır?

En yüksek fiyata alınan hurdalar arasında birçok çeşit bulunur. Nikel, elmas, soyulmuş bakır, paslanmaz çelik, demir ve sarı (pirinç) hurdalar nispeten daha yüksek fiyatlara sahiptir. Ancak bu fiyatlandırmalar çeşitli sebeplere bağlı olarak değişiklik gösterir. Örneğin, herhangi bir sektörde ham madde ihtiyacının artması ve talebin yükselmesi, o materyalin fiyatını da kısa süre içerisinde yükseltecek ve piyasayı değiştirecektir.

Hurda Fiyatları Neye Göre Belirlenir?

Hurdanın türü ve ağırlığı, Londra Metal Borsa verileri, piyasadaki arz talep dengesi, fiyat değişiminde etkili olmaktadır. Ayrıca alım yapılacak adresin uzaklığı, materyalin işlenebilirlik seviyesi de etkilidir. Satın alınacak hurdanın farklı hurdalar ile karışık olup olmadığı, materyalin yıpranmışlık seviyesi gibi faktörler de fiyatları belirleyen unsurlar arasında yer almaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir