Hurda Alımı

Ataşehir Hurdacı 

Ataşehir Hurdacı

Ataşehir hurdacı hizmetleri, çeşitli materyallerin ham madde kaynağı olarak yeniden değerlendirilmesine katkıda bulunur. Bakır, krom, demir, alüminyum gibi malzemeler, firmamız tarafından alınarak geri dönüşüm sürecine dahil edilir. Piyasa koşullarına göre en iyi fiyatlandırmaları sunan İlke Hurda ile günün her saatinde iletişime geçebilirsiniz.

Geri dönüşüm sektörü, ham madde kaynaklarının korunması, ülke ekonomisine katkı sağlamak ve çevreyi korumak adına oldukça önemlidir. Elinizdeki atıl malzemeleri satmanız, sadece ek gelir elde etmenizi değil, aynı zamanda ülke ekonomisine katkıda bulunmanızı da sağlayacaktır. Ayrıca Ataşehir hurdacı hizmetimizden yararlandığınızda, sağlıklı ve temiz bir çevre için siz de fayda sağlamış olacaksınız.

Firmamız, kullanılmayan birçok eşyayı değerlendirmekte, adresinize gelerek satın almaktadır. Genel olarak;

 • Bakır,
 • Demir,
 • Çinko,
 • Sarı Hurdası,
 • Paslanmaz Hurda,
 • Krom,
 • Nikel,
 • Kurşun,
 • Kalay Hurda çeşitlerini satın almaktayız.

Bunlar dışında; kumandalar, eski kitap ve defterler, işlevini yitiren teknolojik cihazlar, elektronik eşyalar da hurda olarak değerlendirilir. Özellikle elektronik aletlerin içinde kullanılan materyaller, geri dönüşüm sektöründeki ham madde kaynağını korumak için oldukça değerlidir. Ataşehir hurdacı iletişim numaramız üzerinden, satabileceğiniz diğer materyaller hakkında bilgi alabilirsiniz.

Ataşehir Hurda Alanlar

Ataşehir hurda alanlar arasında güvenilirliği ve rekabetçi fiyat politikasıyla ön plana çıkan firmamız, günün her saatinde iletişime geçebileceğiniz müşteri destek hattına sahiptir. Web adresimizde yer alan iletişim numarası veya WhatsApp butonu üzerinden, hurdalarınızı satmak için çalışma arkadaşlarımızla iletişime geçebilirsiniz.

Hurda alma sürecinde dikkat ettiğimiz adımlar şu şekildedir:

 • Müşterilerimizin elindeki hurdalar hakkında bilgi vermesi için WhatsApp hattımıza gelen fotoğrafları değerlendiririz.
 • Adres bilgilerinin alınması ve randevu tarihinin belirlenmesi ardından, çalışma arkadaşlarımız tam saatinde adresinizde olacaktır.
 • Eşyalar veya diğer materyaller, kilogram hesabına göre fiyatlandırılır. Bu nedenle hassas terazi kullanarak güncel fiyatları tarafınıza iletmekteyiz.
 • Ödeme işlemleri ise adresinizde, nakit olarak gerçekleşecektir. Dilerseniz banka havalesi ile ödeme yapmamız da mümkündür.

Bu süreçte dikkat edilmesi gereken temel faktör, güncel hurda fiyatlarına göre satış yapmaktır. Ataşehir hurdacı çalışma arkadaşlarımız, piyasa hareketlerini anlık takip ettiği için ödeme sistemi adil bir şekilde düzenlenmektedir.

Ferhatpaşa Hurdacı

Ferhatpaşa hurdacı ile birlikte Ataşehir’in her bölgesinde faaliyet göstermekteyiz. Geri dönüşüme kazandırılabilecek materyalleri değerlendirmek, firmamızın temel prensiplerinden biridir. Çevrenin ve ham madde kaynaklarının korunması adına yürüttüğümüz çalışmalar, müşteri memnuniyeti odaklı ilerler. Bu bağlamda Ataşehir hurdacı hizmetimiz, en çok tercih edilen firmalardan biri olmamızı sağlamıştır.

İlke Hurda adresimizde değerlendirilen ham madde kaynakları, kısa süre içerisinde geri dönüşümden geçer ve depolanır. Sektörel ihtiyaçlar doğrultusunda dağıtımı yapılan materyaller; inşaat, otomotiv, sanayi, teknoloji gibi birçok alanda kullanılmaktadır. Böylece ham madde kaynaklarına ulaşmak kolaylaşırken yüksek harcamalar yapılmasının da önüne geçilir. Ataşehir hurdacı hizmetimiz kapsamında, müşterilerimizin de ek gelir sağlamasına imkan tanıyoruz. Eşyalarınızı değerinde satmak için bizimle her zaman iletişime geçebilirsiniz.

Ataşehir Hurdacı Hakkında

Hurda Fiyatları Nasıl Belirleniyor?

Hurda fiyatları, Londra Metal Borsası’nın verilerine göre belirlenir. Uluslararası koşullarla birlikte yerel sebepler ve arz-talep de fiyat skalasında değişiklik yaratır. Güncel fiyatları öğrenmek için İlke Hurda adresimize ulaşabilirsiniz.

Hangi Hurdalar Daha Çok Kazandırır?

Arz talep dengesine bakıldığında, değeri en yüksek olan materyallerin demir, bakır ve krom olduğu söylenebilir. Ancak dönemsel olarak; talebin yükseldiği diğer materyallerin de değeri artabilir. Bu nedenle satış yapmadan önce güncel fiyatları mutlaka incelemelisiniz.

Hurdaları Adresten Alıyor musunuz?

Evet, çalışma arkadaşlarımız adresinize gelerek atıl malzemeleri satın almaktadır. Firmamızla iletişime geçtiğinizde, randevu günü ve saati belirleyebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir