Hurda Alımı

Çerkezköy Hurdacı

Çerkezköy hurdacı

Çerkezköy hurdacı hizmetleri sektöründe İlke Hurda tesisimiz, diğer firmalar arasında kaliteli çalışmalarıyla her zaman öne çıkmaktadır. Çerkezköy, İstanbul’un merkezi semtlerinden biridir. Bu nedenle lokasyon içerisinde bulunan tüm bölgelere ulaşım sağlama imkanı bulunan işletmemiz, çeşitli metal türlerinde alım yapar. Kabul ettiğimiz başlıca materyal çeşitleri;

 • Bakır,
 • Demir,
 • Çelik,
 • Pirinç
 • Krom,

Atık malzemenin cinsine göre fiyatlandırmalar değişebilmektedir. Örneğin, demir, en kıymetli metaller arasında gösterilir. Çünkü Çerkezköy hurdacı geri dönüşüm tesislerimizde kolaylıkla dönüştürülür ve tekrar üretime dahil edilir. İnşaat başta olmak üzere pek çok alanda kullanıldığı için de fiyatlandırması daha yüksektir. Krom ve nikel gibi metaller ise nispeten yüksek değerli ürünler değildir. Fakat geri dönüşümde hammadde ihtiyaçları sebebiyle kullanıldığı için yoğun biçimde tercih edilir.

Çerkezköy Hurdacı Telefon Numarası

Çerkezköy hurdacı telefon numarası, bölgede ikamet eden birçok kişi tarafından merak edilmektedir. Her zaman size en yakın konumda olan hizmetlerimizi seçmeniz, avantaj sağlar. Çünkü birçok firma, fazla miktarda olan malzemeleri araçla gelerek elden teslim almaktadır. Konum ne kadar yakın olursa yol masrafı da azalacağı için daha iyi bir fiyat teklifi sunarız. Çerkezköy hurdacı olarak geniş bir bölgede ve ulaşımı kolay bir lokasyonda hizmet veriyoruz.

Malzemelerinizi satmak için Çerkezköy hurdacı firmamızı 0534 844 4677 numaradan arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz. Metallerin tesliminden önce bize ulaşmanız durumunda:

 • Malzemenizin fotoğrafını atarak materyalin cinsini öğrenebilirsiniz.
 • Fiyat bilgisi alabilirsiniz.
 • Bulunduğunuz bölgeye araç hizmeti olup olmadığı bilgisini edinebilirsiniz.

Atık ve değerli parçalarınız, fazla miktarda ise getirmeden önce daha sağlıklı bilgi edinmek için irtibat numaramız üzerinden Çerkezköy hurdacı firmamızı aramanız gerekir. Çünkü malzemelerin cinsini yanlış biliyor olabilir ya da fiyatlandırma hususunda sorun yaşayabilirsiniz.

Hurda Alımında Dikkat Edilen Hususlar

Çerkezköy Hurdacı ekibimiz alım yaparken birkaç durumu göz önünde bulundurur. İşinde tecrübeye sahip olan kadromuz, ürününüzü almadan önce bazı kıstasların uygunluk durumunu inceler. Alım satım işlemlerinde dikkat edilen unsurlar şu şekildedir:

 • Malzemenin cinsi
 • Ürünün temizliği
 • Ürünün piyasadaki durumu
 • Kilogram cinsinden değeri

Yukarıdaki durumların uygunluğu halinde alanında uzman ekip tarafından bir fiyatlandırma oluşturulur.

Hurda Malzemelerin Geri Dönüşüm Süreci

Çerkezköy hurdacı ekibimiz topladığı malzemeleri geri dönüşüm tesisimize getirir. Burada atık parçalar, tekrar kullanılabilir hale getirilir. Böylelikle hem gelir elde etmiş hem de doğanın korunmasını katkıda bulunmuş olursunuz.

Sayenizde atık ürünler çöp olarak doğayı kirletmez ve tekrar dönüştürülerek tasarruf sağlanmış olur. Daha temiz bir gelecek ve aydınlık yarınlar için hurdalarınızı çöpe atmamanız ve alanında uzman firmamıza vermelisiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Çerkezköy Hurda Alımı Yapan Yerler Nelerdir?

İlke Hurda firmamız, Çerkezköy bölgesinde faal olarak hizmet vermeyi sürdürerek ihtiyaçları karşılar.

Hurda Fiyatları Neden Değişir?

Hurda ürünler genellikle metallerden oluşur ve değeri borsa verilerine göre hesaplanır. Meydana gelen değişim, bu malzemeleri doğrudan etkiler. Piyasadaki tüm sektörel gelişmeler de önemli bir faktördür.

Hurdacılar Hurdayı Ne Yapar?

Hurda alanlar, bu metalleri tesislerine getirerek dönüştürür ve üretim sürecine dahil eder.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir