Hurda Alımı

Sancaktepe Hurdacı 

Sancaktepe Hurdacı

Sancaktepe hurdacı olarak kullanılmayan metallerinizi geri dönüşüme kazandırma ve çevre dostu bir geleceğe katkı sağlama fırsatı sunmaktayız. Türkiye’nin önde gelen firmalarından biri olmamız sayesinde Sancaktepe bölgesindeki ev, iş yeri ve çeşitli kurumlar için atıl durumdaki malzemelerin değerlendirilmesine imkân sağlamaktayız. Firmamız, bu noktada kullanılmayan parçaları toplayarak hem geri dönüşüm sürecine katkıda bulunuyor hem de gelir elde etmenize fırsat veriyor.

Evinizde, iş yerinizde, çalıştığınız kurum ya da kuruluşta, kullanılmayan, eski ve atık malzemeleri toplamak için hem eğitimli hem de deneyimli bir ekip gönderiyoruz. Sancaktepe hurdacı hizmetimizin kapsamını oluşturan bu metaller arasında;

 • Demir,
 • Çelik,
 • Alüminyum,
 • Bakır,
 • Kurşun,
 • Nikel,
 • Çinko ve daha fazlası yer alır.

Size uygun bir zaman diliminde Sancaktepe hurdacı randevunuzu oluşturarak kolay ve hızlı bir şekilde malzemelerinizi adresinizden satın alıyoruz.

Sancaktepe Yenidoğan Hurdacı

Sancaktepe Yenidoğan hurdacı ilçenin mahallelerinden biri olan Yenidoğan’da hizmet vermektedir. Elinizdeki materyalleri hızlı bir şekilde toplamak için deneyimli ve profesyonel ekiplere sahip olduğumuzun altını çizmek isteriz. Sancaktepe hurdacı hizmetlerimizde;

 • Güvenilirlik,
 • Müşteri memnuniyeti,
 • Kaliteli hizmet,
 • Tam değerinde ödeme, bizim için öncelikli unsurlar arasında yer almaktadır.

Sancaktepe hurdacı olarak değerlendirdiğimiz atık eşyaların kalitesine ve miktarına dayalı olarak adil bir fiyatlandırma yapmaktayız. Sizin için en iyi teklifi sunabilmek adına sürekli olarak metal piyasasını takip ettiğimizden emin olabilirsiniz.

Hurdalarınızı satmak için yapmanız gerekenler oldukça kolaydır. Sadece iletişim numaramızdan bize ulaşmanız yeterlidir. Sancaktepe hurdacı hizmetimiz ile alakalı her türlü bilgiye ulaşabilmek için 0534 844 46 77 telefon numarasını tuşlayabilir ve bize ulaşabilirsiniz. Bize ulaştıktan ve randevu aldıktan sonra ekibimiz adresinize gelerek atıl malzemelerinizi değerlendirir ve satış anında ödeme yapar.

Sancaktepe Hurdacı Hakkında

Hangi Tür Metalleri Kabul Ediyor ve Topluyorsunuz?

Hurda hizmetimiz kapsamında; demir, çelik, alüminyum, bakır, kurşun, nikel, çinko, kağıt, plastik ve daha birçok türü kabul ediyor ve topluyoruz. Bununla birlikte, atıl durumdaki diğer metalleri de değerlendirmek için uzman ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.

Hurda Metallerimi Nasıl Teslim Edebilirim?

Hurdalarınızı teslim etmek için size uygun bir zaman dilimine randevu almanız yeterlidir. Uzman ekibimiz, belirlediğiniz randevu saatinde sizin istediğiniz adrese gelerek atıl malzemelerinizi teslim alacaktır. Toplama işlemi sırasında metallerin ağırlığına, cinsine ve miktarına göre uygun araç ve ekipmanları kullandığımızı belirtmekte fayda vardır.

Malzemelerin Değeri Nasıl Belirlenir ve Ödeme Nasıl Yapılır?

Hurda malzemelerin değerini belirlerken piyasa fiyatları ve malzemelerin cinsi göz önünde bulundurulur. Topladığımız metalleri profesyonel bir şekilde değerlendirir ve adil bir fiyat teklifi sunarız. Ödeme süreci hızlı ve sorunsuz olup teslim ettiğiniz malzemelerin değerine göre size ödeme yapılır. Tüm işlemlerimizde, gerekli dökümantasyonu sağladığımız için, işlemlerinizi tamamen yasal ve güvenilir bir şekilde gerçekleştirdiğimizden emin olabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir