Hurda Alımı

Beşiktaş Hurdacı

Beşiktaş Hurdacı

Beşiktaş hurdacı faaliyetlerimizin amacı, kaynak israfını önlemek ve çöp miktarının azalmasını sağlamaktır. Bu bağlamda ithal edilen kaynak oranı büyük ölçüde azalırken çevre kirliliğinin de önüne geçilir. Firmamız;

 • Demir,
 • Çinko,
 • Bakır,
 • Cam,
 • Plastik,
 • Sarı Hurda,
 • Alüminyum gibi birçok materyali geri dönüşüm sektörüne kazandırmaktadır.

Hurdacılık sektöründe genel olarak metaller daha değerli olsa da kağıt, plastik ve cam malzemelerin yeniden kazanılması oldukça önemlidir. Örneğin, kağıdın geri dönüştürülmesi, çevre kirliliğini %70 oranında azaltır. Bir ton atık kağıdın değerlendirilmesi, 8 ağacın kesilmesini önleyecektir. Bu bilinçle hizmet veren Beşiktaş hurdacı şubemizle iletişime geçerek siz de geri dönüşüme katkıda bulunabilirsiniz. Aynı zamanda satacağınız kağıt, elektronik aletler vb. hurdalardan yüksek gelirler elde etme şansınız da vardır.

Beşiktaş Hurda Alanlar

Beşiktaş hurda alanlar arasında, rekabetçi fiyat politikası ve çevre duyarlılığıyla ön plana çıkan firmamız, sektörün öncülerinden olmayı başarmıştır. Hurda alım-satım sürecini titizlikle yürüttüğümüz gibi profesyonel çalışma arkadaşlarımızla birlikte faaliyet alanımızı her geçen gün büyütmekteyiz. Beşiktaş hurdacı da hizmet bölgelerimizden biri olarak uzun süredir çevreye katkı sağlamaktadır.

Hurdaların alım ve satım süreçlerinde dikkat edilmesi gereken önemli etkenler vardır. Beşiktaş hurdacı hizmetlerimizle birlikte sağladığımız avantajlar ve prensiplerimiz şu şekildedir:

 • Firmamız, atık metalleri değerlendirmek için tüm materyalleri satın almaktadır.
 • İletişim numaramız ve WhatsApp hattımız, günün her saatinde açıktır.
 • Elinizdeki hurdaları taşıma zahmetine girmeden, çalışma arkadaşlarımızın adresinize gelmesini talep edebilirsiniz.
 • Belirlemiş olduğunuz gün ve saatte, donanımlı ekipmanlarımızla birlikte çalışma arkadaşlarımız adresinize ulaşacaktır.
 • Fiyat belirleme aşamasında materyaller hassas terazilerle tartılır ve güncel piyasa koşullarına göre ücretlendirme yapılır.
 • Ödemeyi adresinizde, nakit olarak yaptığımız gibi banka havalesi yoluyla da iletebiliriz.

Beşiktaş hurdacı hizmetimizden yararlanmak için iletişime geçtiğinizde, güncel fiyatlar hakkında da bilgi alabilirsiniz.

Hurda fiyatları, çeşitli faktörlere göre değişiklik gösterir. Londra Metal Borsası tarafından belirlenen aralıklar, ülkelerin koşulları, stok seviyesi, arz-talep gibi faktörlerden etkilenir. Bu nedenle hiçbir materyal için sabit bir ücret söz konusu değildir. Beşiktaş hurdacı hizmetlerimizden yararlanırken, materyallerin güncel değerlerine göre ödeme alacağınıza emin olabilirsiniz. Aklınızda soru işareti kalmaması için, ekip arkadaşlarımız güncel fiyat listeleri hakkında bilgilendirme yapacaktır. Hem geri dönüşüme katkıda bulunmak hem de gelir elde etmek için bizimle her zaman iletişime geçebilirsiniz.

Beşiktaş Hurdacı Hakkında

En Pahalı Hurda Nedir?

En pahalı hurda, altın, gümüş ve elmastır. Fakat bakır, demir, krom ve alüminyum gibi metaller de oldukça yüksek fiyatlara satılabilir.

Hurda Fiyatlarını Kim Belirler?

Hurda fiyatları, Londra Metal Borsası’nın verileri kapsamında belirlenir. Döviz kurunda olduğu gibi, metal piyasasında da hareketlilik söz konusudur. Bu nedenle fiyatlar, tek elden belirlenmez ve sıklıkla değişiklik gösterir.

Topladığım Atıkları Firmanıza Satabilir miyim?

Evet, çevrenizde gördüğünüz ve doğaya zarar vereceğini bildiğiniz materyalleri geri dönüşüme kazandırmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir