Hurda Alımı

Alanya Hurdacı

Alanya Hurdacı

Alanya hurdacı faaliyetlerimiz, atıl malzemelerini satmak isteyen herkes için profesyonel hizmet sağlar. Her geçen gün yaygınlaşan hurda alım satımı, atıkların geri dönüştürülmesiyle birlikte çevre kirliliğini önlerken aynı zamanda ek gelir kazandırır. Kullanılamaz, işlevini kaybetmiş, çevreye zarar verme potansiyeli yüksek hale gelmiş hurdalarınız için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Alanya hurdacı olarak farklı türde hurdalarınızı adresinizden teslim alıyoruz. Uzman ekibimiz ve donanımlı ekipmanlarımızla atıklarınızı çevreye zarar vermeden yeniden değerlendiriyoruz. Ayrıca hurdalarınızı değerinde satmanız için güncel piyasa fiyatları üzerinden teklif iletiyor ve adil kazanç elde etmenizi sağlıyoruz.

Alanya Hurda Hizmetleri

Alanya hurdacı hizmetlerimiz kapsamında tüm taleplere yanıt veriyor, süreci sizler için güvenle yürütüyoruz. Yüksek kaliteli ve güvenilir hizmet sunmak için oluşturduğumuz uzman ekibimizle, hurda satış işlemlerinizde sizin de kazancınızı gözeterek işbirliği yapıyoruz. Müşteri odaklı yaklaşımımızla Alanya hurdacı hizmeti sunan firmalar arasında ön plana çıkıyoruz.

Firmamız, Alanya hurdacı hizmetiyle atık hurdalarınızın güvenilir satın alır. Fiyat tekliflerimiz elinizdeki malzemelerin;

 • Türü,
 • Niteliği,
 • Adedi veya ağırlığı,
 • Geri dönüştürülebilir durumda olup olmaması,
 • Konumunuz gibi kriterler gözetilerek hazırlanır.

Teklif almak için bize WhatsApp üzerinden hurdaların fotoğrafını ve ağırlığını iletebileceğiniz gibi ayrıca ekiplerimizle de birebir görüşebilirsiniz.

İlke Hurda olarak her türlü Alanya hurdacı ihtiyaçlarınızda yanınızdayız. Kullanmadığınız eşyaların geri dönüştürülmesi için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Satışını gerçekleştirebileceğiniz atık maddeler;

 • Demir,
 • Alüminyum,
 • Kablo,
 • Bakır,
 • Sarı hurda,
 • Krom gibi materyallerdir.

Farklı türlerde materyalleri elden çıkarmak istemeniz durumunda da firmamızla iletişime geçebilir, gerekli bilgileri ileterek alım satım işlemlerine dair bilgi edinebilirsiniz.

Alanya Hurdacılar Telefon

Alanya hurdacılar telefon numaralarına arama motorları üzerinden ulaşabilirsiniz. Bu noktada dikkat etmeniz gereken; alanında uzman, profesyonel, kaliteli hizmet anlayışına sahip, çevreye duyarlı bir firmaya ulaşmaktır. Alanya hurdacı hizmeti veren firmamız, hurda satış aşamasında ihtiyaç duyabileceğiniz tüm konularda size yardımcı olur, süreci kolaylıkla tamamlamanızı sağlar.

Alanya hurdacı ihtiyaçlarınızda +90 534 844 46 77 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz. Tüm taleplerinizi iletebilir, elinizde bulunan atıl ürünlerle alakalı bilgi alabilirsiniz. Profesyonel ekiplerimizle web adresi ve WhatsApp kanallarımız üzerinden de iletişime geçmeniz mümkündür.

Sıkça Sorulan Sorular

Güncel Hurda Fiyatlarını Nereden Öğrenebilirim?

Hurda fiyatları, piyasa koşullarına bağlı olarak sürekli değişmektedir. Firmamız, hurdalarınızı değerinde satmanız için güncel fiyatları anlık takip ederek size avantajlı teklifler sunar. Güncel fiyatları web sitemizden takip edebilir veya  bizi arayarak bilgi alabilirsiniz.

Hurdalar Nasıl Değerlendirilir?

Hurdalarınız, sizden gelen talep doğrultusunda türü, ağırlığı ve durumuna göre yerinde incelenerek değerlendirilir. Değerlendirmeler sonucunda güncel fiyatlara göre  ödemeleriniz nakit olarak yapılır.

Firmanızla Nasıl İletişime Geçebilirim?

Hurda satış işlemleriniz için +90 534 844 46 77 numaralı telefonu arayabilirsiniz. Aynı numaradan WhatsApp iletişim hattımıza yazıp materyallerinizin fotoğraflarını göndererek de bilgi alabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir