Hurda Alımı

Adana Hurdacı

Adana Hurdacı

Adana hurdacı denildiğinde akla gelen ilk isim, uzun zamandır geri dönüşüm alanında faaliyet göstermekte olan İlke Hurda firmamızdır. Geri dönüşüm için değerlendirdiğimiz ürünler, genellikle imalat ve tüketim sonrası geri dönüştürülebilir atık maddelerdir. Firmamız, ağırlıklı olarak İstanbul’da faaliyet göstermesine rağmen, Türkiye’nin her yerinde olduğu gibi Adana’dan da hurda alımı yapmaktadır.

Her türlü hurdaları ederi üzerinden almanın yanı sıra firmamız sayesinde geri dönüşüme önemli ölçüde katkıda bulunmanız mümkündür. Üretim fazlası ve artık hurdalarınızı satmak amacıyla Adana hurdacı arayışındaysanız, 7/24 hizmet vermekte olan 0534 844 46 77 numaralı hattımızı arayarak bize hurdalarınız konusunda ulaşmanız mümkündür. Bu numaradan;

 •     Hurda alım satımı hakkında bilgi almak,
 •     Güncel hurda fiyatlarını öğrenmek,
 •     Hurdalarınızın değerini ölçtürmek,
 •     Merak ettiğiniz soruları sormak için bize istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. 

Özellikle evinizde kullanmadığınız ve yalnızca döküntü olarak bulunan nesneleri paraya çevirmek ve Adana hurdacı hizmetimize başvurmak, en mantıklı kararlardan biri olacaktır. Eğer siz de hurdalarınızı satarak para kazanmak ve geri dönüşüme katkıda bulunmak isterseniz, bizi her zaman arayabilirsiniz. 

Adana Hurdacılar Sitesi

Adana hurdacılar sitesi, Seyhan’da 47009.sokakta ve Nakliyeciler Sitesi’nin karşısında bulunmaktadır. Burası, birçok farklı hurdacı firmasının bir arada bulunduğu bir alandır. Sitede yer alan firmalardan biri olan İlke Hurda firmamız da Adana hurdacı arayanların başvurması gereken yerlerden biridir. Dilediğiniz takdirde şu hurdaları sizden alabilmekteyiz: 

 •     Bakır
 •     Çelik
 •     Nikel
 •     Kablo
 •     Alüminyum 
 •     Sarı
 •     Demir
 •     Krom 

Elinizde bu çeşitlerinden herhangi biri bulunduğu takdirde ve Adana hurdacı hizmetlerimize ulaşmak istediğinizde, bize telefon numaramızdan ya da internet sitemizden ulaşabilir ve hurdalarınızı nakite çevirebilirsiniz. Firmamız, kurulduğu günden itibaren uzman bir ekiple çalışmakta ve geri dönüşüme önemli ölçüde katkıda bulunmaktadır. Özellikle hurdacılar tarafından ele alınan çeşitli malzemeler, enerji tasarrufuna kayda değer oranda katkı sağlamaktadır.

Adana Hurdacı Telefonları

Adana hurdacı telefonları, daha önce de belirtildiği gibi, dilediğiniz soruları sormak adına iletişime geçmenizi sağlamaktadır. İletişim hattımız sayesinde bizleri günün dilediğiniz zamanında arayabilir ve hurdalarınızla ilgili merak ettiğiniz soruları sorabilirsiniz. Bunların yanı sıra, hurdacılık sayesinde sınırlı sayıdaki enerji kaynaklarını korunma oranı artırılmış olmaktadır. Evinizde döküntü olarak gördüğünüz çeşitli malzemeleri çöpe atmak yerine hizmetimizden faydalanmak hem size hem de çevreye fayda sağlamaktadır. 

Elinizdeki materyalleri değerlendirmek ve ederini ölçmek amacıyla adresinize de gelebilmekteyiz. Bu nedenle, Adana hurdacı arayışındaysanız ve geri dönüşüme katkıda bulunarak enerji kaynaklarının kullanımına destek vermek gibi bir düşünceniz varsa, 0534 844 46 77 numaramızı arayarak ya da WhatsApp destek hattımıza ulaşarak yardım alabilirsiniz. 

Sıkça Sorulan Sorular

Hurdacılık Nedir?

Hurdacılık, hurda adı verilen ve kullanılmaz durumdaki malzemelerin geri dönüştürülerek kullanılabilir hale getirilmesini sağlayan bir sektördür. Hurdacılık sektörü sayesinde, geri dönüşüm ve sürdürülebilirlik alanında çevre adına büyük bir yol kat edilmiştir. 

Adana Hurdacı Hurda Alımı Yaparken Yol Ücreti Alınır Mı?

Firmamız, uzak bölgelerden hurda alımı yaparken yol ücreti almaktadır. Bu nedenle Adana içerisindeki hurda alım satım işlemleri için hurda hizmetlerimizde yol ücreti alınmaktadır.

Güncel Hurda Fiyatları Ne Kadar? 

Elinizdeki hurdaların ederini öğrenmek için güncel hurda fiyatlarına, web sitemizi inceleyerek ulaşmanız mümkündür.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir